OIDC Menu (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Realm
fr: Domaine

en: General
fr: Général

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Log in
fr: Se connecter

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Authentication
fr: Authentification

en: User link
fr: Lien utilisateur

en: Show link
fr: Afficher le lien
