OIDC Menu (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: General
id: Umum

en: Link URL
id: Tautan URL

en: Log in
id: Login

en: Link text
id: Teks tautan

en: Log out
id: Logout

en: Authentication
id: Autentikasi

en: User link
id: Taut pengguna
