OIDC Menu (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: General
uk: Загальне

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Log in
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Log out
uk: Вихід

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: User link
uk: Посилання на користувача

en: Show link
uk: Показати посилання
