OIDC Menu (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: General
bg: Общи

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Authentication
bg: Удостоверяване
