OIDC Menu (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Log in
oc: Se connectar

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Log out
oc: Se desconnectar
