OIDC Menu (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: General
pt: Geral

en: Link URL
pt: URL do link

en: Log in
pt: Entrar

en: Link text
pt: Texto do link

en: Log out
pt: Sair

en: Authentication
pt: Autenticação

en: User link
pt: Link do usuário

en: Show link
pt: Apresentar um link
