OIDC Menu (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Realm
ru: Область

en: General
ru: Общий

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Log in
ru: Войти

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Log out
ru: Выход

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: User link
ru: Ссылка пользователя

en: Show link
ru: Показать ссылку
