OIDC Menu (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: General
th: ทั่วไป

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Log out
th: ออกจากระบบ
