OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Realm
ca: Paradigma

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Log in
ca: Entra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Log out
ca: Surt

en: Authentication
ca: Autenticació

en: User link
ca: Enllaç a l'usuari

en: Show link
ca: Mostra l'enllaç
