OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Realm
da: Område

en: General
da: Generelt

en: Log in
da: Log ind

en: Link text
da: Linktekst

en: Log out
da: Log ud

en: Authentication
da: Godkendelse

en: User link
da: Brugerlink

en: Show link
da: Vis link
