OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Realm
he: תחום

en: General
he: כללי

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Log in
he: כניסה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Log out
he: יציאה

en: Authentication
he: הזדהות
