OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: General
hi: सामान्य

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
