OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: General
it: Generale

en: Link URL
it: URL del link

en: Log in
it: Accedi

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Log out
it: Esci

en: Authentication
it: Autenticazione
