OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: General
ja: 全般

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Log in
ja: ログイン

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Log out
ja: ログアウト

en: Authentication
ja: 認証

en: User link
ja: ユーザーページヘのリンク

en: Show link
ja: リンクを表示
