OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: General
nl: Algemeen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Log in
nl: Inloggen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: User link
nl: Gebruiker-link

en: Show link
nl: Toon link
