OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: General
sk: Všeobecné

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Authentication
sk: Overenie

en: Show link
sk: Zobraziť odkaz
