OIDC Menu (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: General
te: సాధారణ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Log out
te: నిష్క్రమించు
