OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: General
eu: Orokorra

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Log in
eu: Sartu

en: Log out
eu: Irten
