OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: User link
fi: Käyttäjälinkki

en: Show link
fi: Näytä linkki
