OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: General
ps: ټوليز

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Log in
ps: ننوتون

en: Log out
ps: وتون

en: Authentication
ps: تصدیق

en: User link
ps: غړي تړونی
