OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Realm
hu: Hatáskör

en: General
hu: Általános

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: User link
hu: Felhasználói hivatkozás

en: Show link
hu: Hivatkozás mutatása
