OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: General
ka: ზოგადი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Log out
ka: გამოსვლა
