OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
