oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: Locale
ca: Local

en: Configuration
ca: Configuració

en: English
ca: Anglès

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
