oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Configuration
cs: Nastavení

en: English
cs: Anglicky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky
