oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Configuration
eo: Agordoj

en: English
eo: Angla

en: German
eo: Germana

en: Polish
eo: Pola
