oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: English
hy: Անգլերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն
