oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Theme
id: Tema

en: Locale
id: Lokal

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: English
id: Bahasa Inggris
