oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: German
my: ဂျာမာန်
