oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Theme
pl: Skórka

en: Locale
pl: Język

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: English
pl: Angielski

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: German
pl: Niemiecki

en: Polish
pl: Polski

en: Light
pl: Jasny

en: Exclude paths
pl: Wyklucz ścieżki

en: Dark
pl: Ciemny
