oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Configuration
ps: سازول

en: English
ps: انګرېزي

en: Polish
ps: پولنډی
