oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Setup
pt: Configuração

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Theme
pt: Tema

en: Locale
pt: Localização

en: Configuration
pt: Configuração

en: English
pt: Inglês

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: German
pt: Alemão

en: Polish
pt: Polaco

en: Exclude paths
pt: Excluir caminhos
