oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Theme
sr: Тема

en: English
sr: енглески

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски
