oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Setup
es: Configuración

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Theme
es: Tema

en: Locale
es: Regionalización

en: Configuration
es: Configuración

en: English
es: Inglés

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: German
es: Alemán

en: Polish
es: Polaco

en: Intro
es: Introducción

en: Light
es: Fina

en: Exclude paths
es: Excluir rutas

en: Dark
es: Oscuro

en: Preview mode
es: Modo de previsualización
