oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Theme
it: Tema

en: Configuration
it: Configurazione

en: English
it: Inglese

en: German
it: Tedesco

en: Polish
it: Polacco

en: Light
it: Chiaro

en: Exclude paths
it: Escludi percorsi

en: Dark
it: Scuro
