oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Theme
oc: Tèma

en: Locale
oc: Localizacion

en: Configuration
oc: Configuracion

en: English
oc: Anglés

en: Timeout
oc: Temps limit

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés
