oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Locale
th: ภาษา

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์
