oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Locale
ast: Llocal

en: Configuration
ast: Configuración

en: English
ast: Inglés
