oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Setup
de: Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Locale
de: Spracheinstellung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: English
de: Englisch

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: German
de: Deutsch

en: Polish
de: Polnisch

en: Intro
de: Einleitung

en: Light
de: Hell

en: Exclude paths
de: Pfade ausschließen

en: Dark
de: Dunkel

en: Third party
de: Dritte Partei

en: Preview mode
de: Vorschau-Modus

en: Cookie expiration
de: Ablauf des Cookies

en: Exclude admin pages
de: Verwaltungsseiten ausschließen
