oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Theme
eu: Tema

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: English
eu: Ingelesa

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)
