oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: English
fi: englanti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: German
fi: saksa

en: Polish
fi: puola

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma

en: Cookie expiration
fi: Evästeen vanhentuminen
