oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Locale
is: Staðfærsla

en: English
is: Enska

en: German
is: Þýska

en: Polish
is: Pólska
