oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: English
km: អង់គ្លេស

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ
