oil.js (Axel Springer Opt-In Layer) (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Setup
nl: Instellen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Configuration
nl: Instellingen

en: English
nl: Engels

en: Timeout
nl: Time-out

en: German
nl: Duits

en: Polish
nl: Pools

en: Intro
nl: Introductie

en: Light
nl: Licht

en: Exclude paths
nl: Niet op deze paden

en: Dark
nl: Donker

en: Third party
nl: Van derden
