Okta User Sync and Provisioning (1.0.4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
