Okta User Sync and Provisioning (1.0.6) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
