Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие
