Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Overview
cs: Přehled

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Phone
cs: Telefon

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Mapping
cs: Mapování
