Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Confirm
es: Confirmar

en: Description
es: Descripción

en: Overview
es: Vista general

en: Date
es: Fecha

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Save
es: Guardar

en: Sync
es: Sincronización

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Allowed
es: Permitido

en: Phone
es: Teléfono

en: Configuration
es: Configuración

en: Close
es: Cerrar

en: Operation
es: Operación

en: Query
es: Consulta

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Note:
es: Nota:

en: Attribute Name
es: Atributo nombre

en: Add more
es: Añadir más

en: Delete user
es: Eliminar usuario
