Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Close
mr: बंद

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
